Ви є тут

Постіндустріальні утопісти


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Постіндустріальні утопісти» автора Франкел Борис у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Книжка провідного західного вченого-соціолога Бориса Франкела «Постіндустріальні утопісти» розглядає низку питань, таких як соціальне забезпечення, оборонна політика та культурний розвиток. Предметом критичного аналізу в книзі є немарксистські радикальні й альтернативні теорії. Вона написана в рамках наукового дискурсу, хоч і присвячена предмету, який донедавна вважався ненауковим — утопічним ідеям. Ці ідеї розглядаються цілком серйозно, оцінюються, зважуються, піддаються суду історії та перевіряються на врахування уроків цієї ж історії. Критичний розгляд постіндустріальних проектів Рудолфа Баро, Андре Ґорца, Баррі Джонса та Олвіна Тоффлера Борис Франкел здійснює на основі трьох критеріїв: універсальність цінностей, на які буде спиратися майбутнє суспільство; внутрішня несуперечливість образів майбутнього суспільства; наявність і реалістичність стратегій утілення їхніх проектів у життя. Розрахована на вчених: соціологів, політологів, істориків, філософів, студентів вищих навчальних закладів відповідних спеціальностей, а також усіх тих, кого цікавлять соціальні та суспільні проблеми.

 

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи