Ви є тут

Логіка


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Логіка» автора І.Дуцяк у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


У підручнику оригінально і доступно викладено основні знання з логіки. Лекції закінчено питаннями та вправами для самоконтролю. До всіх вправ уміщено відповіді, а до половини - детальні роз'яснення щодо їх розв'язання. Пошук інформації полегшено системою маркерів та покажчиком. Матеріал кожної з лекцій доповнено інформацією для тих, хто прагне поглибити знання шляхом самостійного вивчення. У разі збільшення обсягу курсу додатковий матеріал можна використовувати як лекції. Цікавим є електронний додаток з програмним продуктом і 73 повнотекстовими виданнями з логіки. Призначено для студентів, аспірантів та викладачів вищих навчальних закладів, водночас може бути корисним для самоосвіти.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи