Ви є тут

Роздуми про мудрість


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Роздуми про мудрість» автора Беньє Жан-Мішель у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Книга Ж.-М.Беньє — доктора філософії, завідувача відділенням гуманітарних і суспільних наук Компьєньського університету, автора багатьох наукових праць — є книгою про мудрість. Пошук мудрості та любов до неї часто називають найвищими цілями філософського процесу. Однак філософ шукає також Істину, а отже, і нових понять, ідей, які відіграють у філософії роль елементарних «цеглинок». Книгу можна в певному розумінні вважати введенням у філософію, оскільки вона містить досить загальний підхід до цієї науки. На початку філософію важко було відділити від поезії та міфології, в яких лежить її коріння. У цій книзі показані перші миті, коли філософська думка починає набувати форми. Розрахована на тих, хто бажає опанувати основи філософії. Українською перекладено вперше.

 

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи