Ви є тут

Аутсайдер


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Аутсайдер» автора Кінг Стівен у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Стівен Кінг – неймовірно популярний письменник нашого часу, який майстерно пише книжки, що справді пробирають до самих кісток та пришвидшують серцебиття. Одним з його нових романів, який вже встиг стати бестселером за рейтингом The New York Times та отримати екранізацію від HBO є «Аутсайдер». Він неспроста названий «найсміливішим творінням Кінга». Террі – звичайний чоловік з двома чудовими доньками, тренер бейсбольної команди та вчитель англійської. Це справді «крутий чувак», який не зможе зробити нічого поганого і з яким неодмінно хочеться стати друзями. Але виявляється Террі ще й убивця, який жорстоко познущався над бідним одинадцятирічним хлопцем. І, так, це важко заперечити, адже поліція має усі докази… Окрім одного: в день, коли відбулося моторошне вбивство, Террі не було в місті. Це безперечно залізне алібі. Жодна людина не може перебувати в декількох місцях одночасно.

Отже, в місті відбується щось жахливе. Можливо це якась невідома потворна істота, яка вміє набувати зовнішності різних людей. Незважаючи на те ЩО це, в місті швидко збільшилась кількість смертей та відбуваються інші жорстокі і криваві події. Усім жителям стає невгамовно моторошно, вони не почувають себе в безпеці. Тепер це химерне ЩОСЬ – частина нового розслідування поліції.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи