Ви є тут

Зона покриття


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Зона покриття» автора Кінг Стівен у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


"Зона покриття" – постаполіктичний науково-фантастичний роман Стівена Кінга – неперевершеного майстра жахів і трилерів. За сюжетом, людський мозок під впливом мобільного імпульсу зазнає незворотних змін, через що люди перетворюються на "мобілопсихів" – агресивних, схильних до насилля напів-зомбі. Художнику коміксів Клайтону Рідделу, що очолив групу тих, хто байкотує мобільні телефони, планує операцію з визволення власного сина. Мобілоїди, у особах яких вже неможливо розгледіти ознаки людського, набувають колективний розум, переходять до наступу, застосовуючи телепатію, телекінез, левітацію і гіпноз.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи