Ви є тут

Заплакана Європа


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Заплакана Європа» автора Доляк Н. у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Дебютувавши 2011 року із п’єсою «Гастарбайтерські сезони», Наталка Доляк стала справжньою фавориткою конкурсу «Коронація слова». І вже наступного року здобула одразу два дипломи в номінації «Романи», а кіносценарій цього роману посів почесне друге місце у номінації. 
Тривожні реалії радянського буття й барвисті мрії про закордон... Людмилі з чоловіком Миколою вдасться вирватися до Фінляндії, де вона пізнає всі «принади» життя біженки. Та найскладніше випробування наготував жінці батько їхньої дитини... Цей роман про зраду та ціну, яку платить кожен, хто до неї причетний... 

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи