Ви є тут

Кіт у чоботях

Зміст

 • І

 • II


 • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Кіт у чоботях » автора Хвильовий Микола у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


  Новела "Кіт у чоботях" увібрала у себе імпресіоністичні риси. За допомогою слів-штрихів автор створює образ колоритної індивідуальності. Сюжет побудований навколо мужньої і рішучої жінки, яка у своїх прагненнях втілити ідеали революції буквально розчиняється у власній фанатичності. Твір є іронічно-саркастичним відображенням наслідків, до яких призводить тяжіння до хибних ідей. Микола Хвильовий цим тексом декламував осуд в адрес системи, яка під прикриттям обнадійливих гасел обманювала людей, перетворюючи їх на об'єкти своєї маніпуляції.

  Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи