Ви є тут

Маятник Фуко.


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Маятник Фуко.» автора Умберто Еко у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Роман-бестселер “Маятник Фуко” уславленого італійського письменника Умберто Еко - своєрідне злиття наукових зацікавлень автора, його рідкісної ерудиції і нестандартної манери письма - є захопливим, яскравим зразком новітньої прози, в якій елементи літературного по­шуку поєднуються з детективним сюжетом, напруженою дією та широ­кими автобіографічними відступами. Герої роману - троє редакторів одного італійського видавництва, - прагнучи задля інтелектуальної за­бави підкинути поживу різноманітним ловцям таємниць і шукачам Усесвітніх Змов, переосмислюють і переписують історію під кутом зору вічної підозри і створюють свій грандіозний План.
 

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи