Розділ «Тема 5. Стилі лідерства»

Лідерство та стиль роботи менеджера

План лекції

5.1. Стилі лідерства за теорією Х/У.

5.2. Теорія "Z" (Ouchi) - японський стиль управління.

5.3. Ефективні стилі лідерства.

5.4. Неефективні стилі лідерства.

5.5. Видимість і послідовність у лідерстві.

5.6. Вибір стилю лідерства.

5.7. Ситуативне лідерство (Hersey/Blanchard).


5.1.Стилі лідерства за теорією Х/У5.2. Теорія "2" (Ouchi) - японський стиль управління5.3. Ефективні стилі лідерства5.4. Неефективні стилі лідерства


Примиренець (опортуніст). Цей стиль звертає багато уваги на завдання й відносини в ситуаціях, які вимагають акценту тільки на одному. Цей стиль менеджера характеризує неповажну (погану), проте відповідальну особу, яку дуже зачіпає тиск з боку чи зверху.

Місіонер. Цей стиль звертає максимальну увагу на людей і відносини й мінімальну увагу на завдання в ситуації, в якій така поведінка є невідповідною. Цей менеджер - типовий "добродійник людства", який оцінює гармонію як мету саму по собі.

Диктатор. Цей стиль звертає максимальну увагу на завдання й мінімальну увагу на взаємини в ситуації, в якій така поведінка є невідповідною. Цей менеджер не має ніякої довіри до інших, неприємний, він цікавиться тільки безпосередньою роботою.

Дезертир. Цей стиль звертає мінімальну увагу на завдання й на взаємини в ситуації, де така поведінка невідповідна. Цей менеджер незалучений і пасивний.


5.5. Видимість і послідовність у лідерстві5.6. Вибір стилю лідерства5.7. Ситуативне лідерство (Hersey та Blanchard)


Сторінки


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «Лідерство та стиль роботи менеджера» автора Скібіцька Л.І. на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Тема 5. Стилі лідерства“ на сторінці 1. Приємного читання.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи