Ви є тут

Слово о полку Ігоревім


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Слово о полку Ігоревім» автора Автор невідомий у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


"Слово о полку Ігоревім" – героїчна поема стародавньої Русі, що датується ХІІ століттям і вважається однією із найдавніших пам'яток давньоруської літератури. Сюжет будується навколо невдалого походу Новгород-Сіверського князя Ігоря на половців, що відбувся 1185 року. Поему пронизують мотиви слов'янського поетичного фольклору, що переплітаються з язичницькою міфологією. Художність мови та літературне значення "Слова о полку Ігоревім" ставить твір у ряд із найбільш значущими досягненнями епосу епохи Середньовіччя. 

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи