Ви є тут

Вождь червоношкірих

Зміст

 • читати


 • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Вождь червоношкірих» автора Генрі О. у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


  "Вождь червоношкірих" – гумористичне, але, разом з тим, повчальне оповідання про важливість виховання. За сюжетом, двоє злочинців, бажаючи нажитися, викрадають дев'ятирічного сина заможного містянина та вимагають викуп. Проте, на подив крадіїв, малий Джонні не просто не лякається, а ще й втягує злодіїв у свою гру. Що ж змусить злочинців заплатити батькам за те, щоб вони забрали малого додому?

  Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи