Ви є тут

Одісcея

Зміст

 • Пісня 3. В Пілосі

 • Пісня 4. У Лакедаймоні


 • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Одісcея» автора Гомер у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


  За версією журналу «Ньюсвік» епічна гомерівська поема «Одісея» посідає 8 позицію у рейтингу найкращих книг за всю історію людства. Поема розповідає про мандри царя Ітаки, що довгі роки намагається потрапити додому після троянської війни.

  Поема є відображенням античного суспільно-економічного становлення, де автор детально розкриває тогочасний побут, цікавиться психологією жінки античного суспільства. На відміну від героїчного епосу «Іліади», прикрашена казковою атмосферою поема «Одісея» зображує побутовий бік життя античного суспільства.

  Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи