Ви є тут

Де зерно, там і полова


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Де зерно, там і полова» автора Кропивницький Марко у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Задум Марка Кропивницького полягав у зображенні буденності життя селян без жодного домішку мелодраматичних фарб чи етнографічного присмаку. Читач має побачити істинний ідіотизм життя села у ті часи, замислитися над джерелом, що породжує зло. У цій ідеї – тогочасне новаторство української драматургічної творчості.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи