Ви є тут

Оповідання


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Оповідання» автора Баличов Кір у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Оповідання Кіра Буличова мають яскраво виражене ліричне й казкове забарвлення. Герої оповідань не наділені якимись надприродними здібностями. Але в які б ситуації вони не потрапляли, космічні або казкові, вони залишаються гарними і добрими людьми. Натхненні високими ідеалами, вони сміливо йдуть на ризик і жертви заради інших людей та обов'язку.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи