Ви є тут

Три перстені


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Три перстені » автора Антонич Богдан-Ігор у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Центральним образом збірки "Три перстені" виступає Лемківщина зі своїми зачарованими гірськими пейзажами. Збірка складається із ліричних і епічних поезій. Ліричні елегії є своєрідними розповідями із сильним образом стихії. Ліричні мініатюри наповнені зоровою, кольоровою і звуковою образністю. Багато поезій народжені під впливом шевченківської, вітменівької, тагорської символіки. У фокусі цих творів – невідворотна єдність людського і природного начал, переплетена із символізмом дохристиянської міфології. Збірку "Три перстені" було високо оцінено у літературних колах, а автор був удостоєний літературної премії Товариства українських письменників.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи