Ви є тут

Ротації


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Ротації » автора Антонич Богдан-Ігор у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Збірка "Ротації" присвячена проблемі урбанізації. Міста і технологічні надбання людства уособлюють безликий неживий рух, який порівнюється із монотонністю бездушної бормашини, яка викликає лише страх, біль і внутрішній дискомфорт. Власні закони міського виру не можна приборкати, можливо лише підкоритися їм. Невпинний міський ритм є вбивчим для людської духовності, оскільки замість єднання з природою людина стає рабом гонитви за грошима, губиться у пошуку втіх, тим самим віддаляючись від живого, природнього, істинно красивого.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи