Ви є тут

«Книга Лева», вибране


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу ««Книга Лева», вибране » автора Антонич Богдан-Ігор у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


У "Книзі Лева" Богдан-Ігор Антонич втілив у слова своє оригінальне бачення навколишнього світу, створеного із плетива християнської і язичницької традицій. Релігійна символіка, використана у творах збірки, поєднує канони і власне сміливе і незвичайне світовідчуття автора. Вірші та використані у них образи поєднуються у цілісну, послідовну естетичну концепцію, глибинне ядро якої – прагнення ліричного героя відчувати себе єдиним з живою і неживою природою, необхідність контакту із всесвітом.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи