Ви є тут

Поза збірками


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Поза збірками » автора Антонич Богдан-Ігор у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Богдан-Ігор Антонич – осібний  класик українських літературних теренів, який ішов попереду свого часу. Його модерна імпресіоністична література створювалась вже у той час, коли українські поети активно використовували "народництво". У радянських 1960-х роках тексти Б.-І. Антонича були невідомі масам, а репресій вдалося уникнути лише через своє проживання у Польщі. Поета часто називають "людиною без біографії", однак деякі сучасні літературні діячі робили спроби створення альтернативного життєпису поета.

"Поза збірками" включає твори, які не увійшли ні в одну із впорядкованих збірок поезій Богдана-Ігора Антонича.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи