Ви є тут

Облога Бушi


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Облога Бушi » автора Старицький Михайло у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Повість "Оборона Буші" написана на основі реальних історичних подій 1654 року під час оборони фортифікованого містечка Буша, що на Поділлі. Місцеві жителі відчайдушно намагалися перешкодити просування поляків на схід, виграючи час для підмоги, яка прямувала укріпити військо Богдана Хмельницького.

У творі гостро порушені питання братовбивчої війни, заклик до патріотизму, звеличення подвигу тих, хто стояв на захисті Буші, жертвуючи власним життям не тільки заради свого міста, але і задля перемоги великої ідеї звільнення всього українського народу і досягнення соціальної рівності.

Зворушливо зображено романтичні почуття між представниками ворогуючих сторін, їх внутрішні конфлікти, потяг до миру, злагоди, рівності представників різних релігійних громад.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи