Ви є тут

Дзвони зеленої Галактики / Упоряд.


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Дзвони зеленої Галактики / Упоряд.» автора Пригорницький Ю.Г. у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


До цієї збірки увійшли науково-фантастичні оповідання, присвячені екологічним проблемам Всесвіту. Авторів книжки об’єднують любов до природи, тривога за її майбутнє, прагнення утвердити в молодому читачеві почуття відповідальності за долю земної біосфери і всього життя як такого.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи