Ви є тут

Вірші на жалісний погреб Петра Конашевича-Сагайдачного


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Вірші на жалісний погреб Петра Конашевича-Сагайдачного» автора Сакович Касіян у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Час написання віршів на погреб великого гетьмана хронологічно збігається із часом його смерті. У "Віршах на жалісний погреб Петра Конашевича-Сагайдачного" оспівані військові подвиги діяча, згадані основні воєнні здобутки, роль у збереженні православної ієрархії. Великий блок віршів присвячений смерті гетьмана, основною ідеєю яких є невідворотність людського кінця, рівність перед ним і багатих, і злиденних. Останні вірші написані у формі гетьманського заповіту-звернення.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи