Ви є тут

Поезія 1847 – 1861


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Поезія 1847 – 1861» автора Шевченко Тарас Григорович у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Тарас Шевченко заклав основи нової української літератури, давши початок революційно-демократичній течії. Шевченко став провідником визначних літераторів України  ХІХ–початку ХХ століть, за життя здобувши любов народу завдяки тонкому розумінню почуттів і світогляду поневоленого люду, який все життя прагнув свободи і боровся за неї. Для портрету Кобзаря було відведено куток майже у кожній хаті. Славу Тараса Шевченка можна порівняти із найбільш популярними сьогодні рок-зірками, постерами яких вклеєні стіни відданих фанатів.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи