Ви є тут

Мій Ізмарагд (вибране)


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу « Мій Ізмарагд (вибране)» автора Франко Іван у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Матеріал для виданої у 1898 році збірки "Мій Ізмарагд" Іван Франко готував довгих 15 років. У староруській літературній спадщині назву "Ізмарагд" носили статті і притчі повчального змісту, де читачеві подаються відповіді на питання, що виникають у повсякденні.

В основу збірки лягли біблійні легенди, притчі і повчання з переосмисленою автором мораллю, яка вистраждана сукупним досвідом усього народу. "Мій Ізмарагд" – це роздуми революціонера-демократа щодо істинного призначення людського життя, а також щодо зв'язку вічності буття із коханням.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи