Ви є тут

Історія мистецтв


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Історія мистецтв» автора О.Л.Шевнюк у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Зміст навчального посібника відповідає концептуальним підходам до викладання нормативної дисципліни “Історія мистецтв” немистецтвознавчих спеціальностей вищих навчальних закладів. Новизна посібника полягає в культурологічному підході до осмислення історії світового і вітчизняного пластичного мистецтва, а також у методичній багатоваріантності, закладеній в структуру посібника. Структура посібника відповідає вимогам модульно-рейтингової технології навчання у вищій школі, а також завданням і специфіці дистанційної системи навчання.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи