Ви є тут

Історія Слобідської України


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Історія Слобідської України» автора Багалiй Дмитро у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Книга обіймає широке коло історико-географічних, соціально-економічних і культурних питань розвитку Слобідської України — від заселення краю до початку XX ст. Для викладачів, науковців, широкого читацького загалу.

Книга охватывает широкий круг историко-географических, социально-экономических и культурных проблем развития Слободской Украины — с момента заселения края до начала XX в. Для преподавателей, научных работников, широкого круга читателей.

Редакційна колегія бібліотеки «Пам'ятки історичної думки України»:
Ю. П. Дьяченко, В. А. Замлинський,
Л. Г. Мельник, Ю. М. Мушкетик, В: Г. Сарбей,
В. А. Смолій, В. П. Тараник, Ф. П. Шевченко (голова)
Автор передмови і коментаря В. В. Кравченко
Редактор /. К- Піменова Упорядкування ілюстрацій і художнє оформлення В. О. Ріяки
© Підготовка тексту.
Вид-во «Основа» прй ХДУ, 1990.
0503020902-085 М226(04)-90
© Передмова, коментар. В. В. Кравченко, 1990.
15ВЫ 5-1Ь000798-5
34-90
© Упорядкування ілюстрацій, художнє оформлення. В. О. Ріяка, 1990.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи