Ви є тут

Так говорив Геббельс

Зміст

 • читати


 • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Так говорив Геббельс» автора Йосиф Геббельс у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


  Минуло понад півстоліття після закінчення другої світової війни, але інтерес до її подій і дійових осіб не вгасає. Минуле продовжує хвилювати, і це вірна ознака того, що засвоєно далеко не всі уроки, показані історією. Надані тут промови Йозефа Геббельса, другого за значенням (після Гітлера) діяча нацистської держави допомагають краще зрозуміти сенс вчинків сучасних політиків і методи роботи сучасних засобів масової інформаціі. На його виступах збиралися натовпи людей. Його промови впливали на мільйони німців. Йому вірили навіть тоді, коли він говорив абсолютну брехню. Він, єдиний з вождів третього рейху, який не програв жодного бою. У своїй пропагандистській війні він залишився переможцем і тому німці, продовжували боротися, навіть тоді, коли Берлін був оточений військами. Багато журналістів та політиків, які вважають за можливе використання духовної спадщини Геббельса, високо цінують його ораторську майстерність і вміння маніпулювати настроями натовпу, охоче використовують його методи та прийоми маніпулювання масою.

  Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи