Ви є тут

Філософія правосуддя: ідея та здійснення: монографія


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Філософія правосуддя: ідея та здійснення: монографія» автора Бігун В.С. у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


У монографії висвітлено проблематику правосуддя як об’єкта філософсько-правового дослідження. Викладено основи філософії правосуддя як судового здійснення ідеї права. Монографію адресовано спеціалістам і широкому колу зацікавлених фундаментальним осмисленням феномена права.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи