Ви є тут

Дуже страшна історія


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Дуже страшна історія» автора Алєксін Анатолій Гєоргієвічь у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Книги Анатолія Алексіна широко відомі юним читачам. Своєрідний стиль письма, невимушена розповідь, пересипана дотепами та жартами, вигідно вирізняють твори цього автора серед інших. 
Повісті «Дуже страшна історія», «А тим часом десь...», «З щоденника дівчинки», «Пізня дитина», які увійшли до цієї книжки, безперечно сподобаються юним читачам.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи