Ви є тут

Готель


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Готель » автора Артур Хейлі у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Вечірка «золотої молоді» закінчилася бідою. Англійський аристократ збиває на смерть жінку з дитиною - і шукає можливості уникнути відповідадльності. Дочка мільйонера, врятована з рук гвалтівників, закохується в свого рятівника. Це повсякденне життя гігантського, розкішного готелю. Готель живе своїм життям, але в ньому теж свої секрети та проблеми. 
 

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи