Розділ «Зодягнена в сонце»

«І бачив я звірину...»

1. Уже мовилося, пророцтва відкриваються не послідовно, як їх виклав Іван Богослов, а в ході з’ясування окремих деталей. Вони нагадують сторінку тексту, на якій можна прочитати лиш кілька слів, та й то не підряд. Решта «зафарбована». Та якщо прочитати хоча б два-три слова, що стоять поряд, то можна вже здогадуватися про попереднє чи наступне за ними слово. До глави 12-ї ми звернулися після того, як з аркуша вже було змито трохи «фарби». Так, у розділах 13–22 тепер угадуються не лише слова, а й цілі рядки, в яких проте не все достатньо чітко розпізнається.

Складність у прочитанні таємничого тексту гл. 12 полягає в тому, що в ній майже не проглядається жодної події земного світу. Якщо, наприклад, за образом семиголової звірини легко вгадується структура компартії, за великою розпусницею — комуністична Москва, то за жінкою, зодягненою в сонце, неможливо розпізнати жодного з реальних образів. Хоча в «Об’явленні…» цей образ передує апокаліптичній главі тринадцятій і пов’язаний з нею «семиголовим змієм».

«Жінка, зодягнена в сонце, та семиголовий змій.

І з’явилася на небі велика ознака: Жінка, зодягнена в сонце, а під ногами її місяць, а на її голові вінок із дванадцяти зір. 2 І вона мала в утробі, і кричала від болю, та муки терпіла від породу. 3 І з’явилася інша ознака на небі, — ось змій червоноогняний, великий, що мав сім голів та десять рогів, а на його головах сім вінців. 4 Його хвіст змів третину зір із неба та й кинув додолу. І змій стояв перед жінкою, що мала вродити, щоб з’їсти дитину її, коли вродить… 5 І дитину вродила вона чоловічої статі, що всі народи має пасти залізним жезлом. І дитина її була взята до Бога, і до престолу Його. 6 А жінка втекла на пустиню, де вона мала місце, від Бога для неї вготоване, щоб там годували її тисячу двісті шістдесят день» (гл. 12).

«Жінка, зодягнена в сонце…» В окультизмі сонце — джерело духовності. Отож образ жінки уособлює духовність. «А під ногами її місяць…» Місяць, як і Орб (Темний сателіт) є осердям тваринної сили. Тобто маємо образ сутності, тваринна складова якої повністю підпорядкована духовній. Згадаймо біблійний вислів «наступити п’ятою на голову змія», тобто на тваринний інстинкт. «2 І вона мала в утробі, і кричала від болю, та муки терпіла від породу.» Щоб переконатися, що породілля — це тільки образ, наведемо кінець 12-ї глави: «17 І змій розлютувався на жінку, і пішов воювати з останком насіння її, що вони бережуть Божі заповіді та мають свідоцтво Ісусове» (ця подія відбувалася вже у земному світі). Жінка — образ, метафора, за якою вгадується нова епоха людства, що починається одразу по завершенню кола сонячного Зодіаку. Вона народжувалася, справді, у великих муках. Адже це будуть люди, не схожі на тих, що жили на землі в попередні роки. Оскільки з 1881-го починається нове коло сонячного Зодіаку, то й люди будуть за своєю сутністю схожі на тих, що жили на самому початку попереднього зодіакального кола сонця. Тобто, починаючи з 1881-го, сонце, а з ним і вся його планетна система, повернулися «на круги своя», у те місце космосу, звідки починався попередній оберт. Відтак і вплив космічних об’єктів на живі організми (гравітація, радіація, магнетизм, акустика і т.ін.) стане таким же, яким був 25920 років тому.

2. «На її голові вінок із дванадцяти зір.» Це дванадцять знаків Зодіаку (людського, а не сонячного), тобто дванадцять різних типів людей, що приходитимуть у земний світ. Дія зодіакальних сузір’їв на них проте буде дещо відмінною від попереднього.

Отже св. Іван повідомив, що у потойбіччі виношуватимуться сутності для нової епохи людства, і що ці майбутні сутності матимуть благословення Вищої Сили. А за те, чи бути їм утіленими у земних людей, а чи знищеними, змагатимуться дві сили, два егрегори: Самаель (сатана) і Михаель (Архангел Михаїл).

«3 І з’явилася інша ознака на небі, — ось змій червоноогняний, великий, що мав сім голів та десять рогів, а на його головах сім вінців.» Тобто йдеться про егрегор зла, «змія», який спочатку перебуватиме в астральному світі і робитиме спробу зашкодити народженню нової сутності земної людини.

«Його хвіст змів третину зір із неба та кинув додолу. І змій стояв перед жінкою, що мала вродити, щоб з’їсти дитину її, коли вродить…» Щоб зрозуміти, що таке «третина зір», треба осмислити окультний термін «астросом». Це напівматеріальна оболонка, яка втілює дух у матерію, тобто «програма», яка відповідає за втілення духа в «скафандр» (тіло) і функціонування «скафандра», коли в ньому є дух. «Астросом» — слово, що складається з двох грецьких: «астра»— зірка і «сомо» — тіло. Тобто це частка астрального світу. Хвіст змія кинув додолу (у земний світ) третину астросомів (зір), які й стали складовою тогочасного людства, значна частина якого були ті, що «вони бережуть Божі заповіді та мають свідоцтво Ісусове».

Потім, коли змій програв війну з Архангелом Михаїлом на небі (там переміг світлий егрегор), «скинений він був додолу, а з ним і його анголи були скинені». «13 А коли змій побачив, що додолу він скинений, то став переслідувати він жінку, що вродила хлоп’я». Виходить, що жінка була і на небі, й на землі… Отже це, справді, метафора, за якою сховане щось, що визначає поступ, формування, як матеріального, так і астрального світів. Воно виявилося неприйнятним для Самаеля, тому й повів він боротьбу з ним. «14 І жінці дані були дві крилі великого орла, щоб від змія летіла в пустиню до місця свого, де будуть її годувати час, і часи, і півчасу». Два крила — це дві гілки християнства: православна і католицька. Пустиня — спустошене від віри й духовності місце (у часі). Годувати — підтримувати духовно. «Час, і часи, і півчасу» — за цим, мабуть, стоїть якийсь реальний термін.

«15 І пустив змій за жінкою з уст своїх воду, як річку, щоб річка схопила її.» У Івана Богослова вже були аналогічні образи: «а голос Його (Христа) — немов шум великої води», «а з уст Його меч обосічний виходив» (гл.1: 15, 16). Тобто тут — у 12-ій гл. йдеться про лихе слово змія, метою якого було підірвати віру, що мала стати складовою духовності нової епохи. «16 Та жінці земля помогла, — і розкрила земля свої уста, та й випила річку, яку змій був пустив із своїх уст…» «Земля» — людність планети, яка «випила» (слухала) словесний потік змія, але не повірила йому.

Після цього «змій розлютувався на жінку, і пішов воювати з останком насіння її, що вони бережуть Божі заповіді та мають свідоцтво Ісусове.» Починалася епоха сатанинства в земному світі. На одній шостій суші неподільно вже панувала звірина. Слово «воювати» — тут не метафора. Згадаймо вказівку Леніна за номером 13666/2 від 01.05.1919 р., у якій наказується: «…Попов надлежит арестовывать как контрреволюционеров и саботажников, расстреливать беспощадно (підкреслення Леніна) и повсеместно. И как можно больше…»

Стародавній егрегор зла, що витає над людством з незапам’ятних часів, бачив у христовій вірі найлютішого свого ворога. Християнство-бо руйнує основу, на якій тримається егрегор «око за око, зуб за зуб». Першим виконавцем цього егрегора був цар Ірод. Убивство ним чотирнадцяти тисяч немовлят міста Віфлеєма, поміж яких мав бути й Месія, сповідувало дві мети — земну і астральну. У біблійному пророцтві сказано про прихід царя іудейського, тобто альтернативного до існуючого. Тому Ірод, довідавшись про народження Ісуса, пішов на такий жахливий злочин. Але головний мотив — астральний. У земний світ було висіяно зернину, яка, визрівши, дасть плід віри для всього людства. Віри, якій у майбутньому судилося заповнити сутності людей новим змістом, тобто витіснити з них сатанинство Самаеля.

Перед Леніним стояло складніше завдання. Адже зерно проросло, дало насіння, яке розвіялося по всьому світу і зійшло в душах людей. Тобто Ленін воював не з першопричиною, а з наслідком. Але обоє: і цар Ірод, і перша голова радянської звірини вели боротьбу з Богом.

Однаковою мірою вони були й покарані. Ірод помер страхітливою смертю в Ієрихоні — був з’їдений живцем червою. Ленін також конав у жахливих муках. Ось свідчення: «Інтернаціоналісти цілодобово несли варту довкола розкішного двоповерхового особняка, колишнього заміського палацу князя Сергія Олександровича в Горках. Морозної різдвяної ночі 1923 р. вони почули страшне виття, що долинало прямо з-під будинку. Була глибока ніч, у небі світив повний місяць. Клацнувши затворами своїх випробуваних австрійських карабінів, вартові стали сходитися на те виття, вирішивши, що до особняка підійшли з лісу вовки. Але вовків не було. На заскленій веранді першого поверху у кріслі-каталці сидів Ленін, одягнений у тілогрійку й валянки. Підвівши виснажене обличчя до місяця, він тужно й дико вив. Злий дух гукав до своїх побратимів у космосі, благаючи випустити його на волю.» (І.Буніч).

А за рік по тому, у січні 1924 р., робітники копали котлован під тимчасовий мавзолей. Ломом була пробита каналізаційна труба, але пробоїну у лютий мороз не помітили. Та вже з відлигою труба лопнула, заливши нечистотами мавзолей. Церковники, довідавшись про це, казали: «По мощах і єлей».

Якщо у Леніна була партія більшовиків, то в Ірода — релігійна організація, секта, члени якої вважали Ірода месією і які діяли у спілці з фарисеями. Вони називалися іродіанами і обслуговували царську династію. Іродіани цькували Христа і після смерті Ірода І Великого. Спровадження Ісуса на Голгофу, як і подальше переслідування християн фарисеями, відбувалося під впливом партії Ірода.

У зв’язку з семи головами змія звертає на себе увагу таке. Династію Іродів складали сім царів, а саме: Ірод І Великий — батько, Ірод Архелай — син, Ірод Агріппа ІІ — син, Ірод Антипа — син, Ірод Агріппа І — онук, Ірод Філіпп І — син, Ірод Філіпп ІІ — син. Правління їх припадає на роки найбільшої активності Темного сателіта, коли тваринна складова людської сутності отримала найбільше сприяння для свого розвитку (див. розділ «Темний сателіт (Орб)», графіки 1, 2) Перефразовуючи Івана Богослова, можна сказати, що жінка тоді була одягнена в місяць, а стояла на сонці. Тому й ім’я Ірода, як і Калігули та Нерона, стало символом звірства для всього людства.

Ось факти неймовірної жорстокості, що їх зафіксувала історія. Ірод І Великий убив трьох своїх синів, дружину Маріамну, тещу Александру і ще багато родичів. Винищив усіх до одного представників попередньої династії Хасманеїв. Убив у Віфлеємі чотирнадцять тисяч дітей, віком до двох років. Багато разів і жорстоко придушував повстання. Усе життя цього правителя означене великою кров’ю.

Сторінки


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати ««І бачив я звірину...»» автора Савченко В.В. на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Зодягнена в сонце“ на сторінці 1. Приємного читання.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи