1. У розділі «Число звірини» знайдено ключ до таємниці «Об’явлення…». Це, власне, знак, який «викликає в свідомості початок, причину і наслідок, що виходять від Бога, відображаються і в сліпій природі, і в свідомості людини, і у світі чистих духів.» Ключем є число 18. З його допомогою ми підняли, ні поки тільки відхилили, покривало над апокаліптичними пророцтвами, про які йдеться в гл. 16 «Сім чаш гніву Божого нищать землю.» Спробуємо й далі відмикати потаємні тексти.
Одразу слід сказати, що помиляється той, хто за числом 666 сподівається побачити тільки конкретну історичну постать. Вона-бо — постать може виявитися лише мізерною видимою часткою великого невидимого лиха.
Помилявся і Ф.Енгельс, один із двох головних творців сатанинської релігії. Цікаво знати, що його найбільше бентежила гл. 13, де називається число звірини. Дослідження Енгельса базуються на висновках тюбінгенської теологічної школи, котра стверджувала, що звірина, число 666 це — імператор Нерон. У цьому числі буцім-то зашифроване ім’я імператора. Слова «кесар Нерон», написані давньоєврейськими літерами і перекладені на відповідні до літер числа, складають суму 666. А в гл. 13, як вважає Енгельс, передбачене повернення Нерона, який не помер після пожежі в Римі, а десь сховався. До речі, Нерон помер у 68 р. н.е.
Треба сказати, що у древньоєврейському алфавіті деякі літери мають одне число, якщо вони стоять на початку чи всередині слова, й інше, якщо вони стоять у кінці слова. Так, літері «Нун» (н) на початку слова «Нерон» відповідає число 50, а в кінці — число 70. Тобто слово «Нерон» може бути прочитане по-різному. Втім, можливо, ті, хто цю розгадку пропонує, врахували й цей момент.
Багато дослідників датують час написання «Об’явлення…» 69-м роком н.е. За церковними ж даними це — 95 р. н.е., тобто після двадцяти семи років по смерті Нерона. Нащо було пророкові обгортати в щільну метафоричну тканину недавні події? Яке ж це пророцтво, якщо воно пророкує події минулого?
Енгельс вважав, що десять рогів на звірині, то кількість римських імператорів. Але ж число десять (рогів) св. Іван запозичив із пророцтв Даниїла (Дан. 7; 7). Отже, події в Римській імперії міг пророкувати хтось, хто жив до часів Римської імперії. Це Даниїл. Пророцтва ж Даниїла щодо десяти рогів св. Іван використав лише як аналог. Так само він використав біблійні пророцтва щодо Вавілону. До речі, це свідчить про циклічність і повторюваність (за тим самим сценарієм) історичних подій.
Поза всяким сумнівом, Енгельс був видатним ученим. Але витоки християнства він досліджував від сатани. І, отже, не міг піднятися вище матеріалістичного розуміння символіки св. Івана Богослова. Щоб його збагнути потрібні не тільки знання, а також відповідний стан душі. А який стан душі міг бути у творця сатанинства? Історію раннього християнства Енгельс вивчав не з метою дослідити витоки цієї релігії, аби її вдосконалити, а щоб розвалити. До вирішення проблеми було залучено ще одну видатну особистість — О.Блаватську. Маркс, Енгельс, Блаватська — ось основне ядро, котре працювало напередодні 1881 р. над руйнуванням християнства.
Релігія, віра створюють другий — нематеріальний план буття, без якого людина перетворюється на істоту, з якою за рівнем звірства не могли б змагатися навіть тварини-хижаки. Адже ні поміж вовків, ні поміж гієн не буває такого нищення собі подібних, яке почалося після приходу до влади червоного сатанинства. Втім, квітка Маркса не проросла б і не розпустилася б таким буйним цвітом, якби ментальний план планети, а відтак людність не були вражені Темним сателітом. У душі кожного — в кого менше, в кого більше вгніздилося щось від нечистого.
Число 18 висвічує постаті людей, ідеї, події, які в останньому столітті другого тисячоліття призвели світ до катастрофи. Водночас це знак вселенського процесу творення; земні події для нього тільки окремішній випадок.
2. Все, що відбувалося в земному світі до того і по тому, як звірина з моря виходила, Іван Богослов побачив на небі, перебуваючи там у дусі. Він не тільки заглянув у «голографічну» програму майбутніх подій, а й зустрівся з головним їх «архітектором». Це сталося з Іваном на острові Патмос (один із островів в Егейському морі), де він працював на рудниках, відбуваючи заслання. Його було звільнено після смерті імператора Доміціана. «Апокаліпсис» він написав під час заслання і після нього. Відтак звернувся до семи церков, що в Азії:
«9 Я, Іван, ваш брат і спільник у біді, і в царстві, і в терпінні в Ісусі, був на острові, що зветься Патмос, за слово Боже і за свідчення Ісуса Христа. 10 Я був у дусі Господнього дня, і почув за собою голос гучний, немов сурми, 11 який говорив: «Що бачиш, — напиши те до книги, і пошли до сімох Церков: до Ефесу, і до Смірни, і до Пергаму, і до Тіятирів, і до Сард, і до Філядельфії, і до Лаодикії.»
Церкви ці знаходилися на Малоазійському півострові (див. мапу).
«12 І я глянув, щоб побачити голос, що говорив зо мною. І, оглянувшись, я побачив сім свічників золотих; 13 а посеред семи свічників «Подібного до Людського Сина (Ісуса Христа), одягненого в довгу одежу і підперезаного» по грудях золотим поясом. 14 А «Його голова та волосся — білі, немов біла вовна, як сніг; а очі Його — немов полум’я огняне. 15 А ноги Його подібні до міді», розпалені, наче з печі; а «голос Його — немов шум великої води.» 16 І сім зір Він держав у правиці Своїй, а з уст Його меч обосічний виходив, а обличчя Його, немов сонце, що світить у силі своїй.
17 І коли я побачив Його, то до ніг Його впав, немов мертвий. І поклав Він на мене правицю Свою та й промовив мені: «Не лякайся! Я Перший і Останній, 18 і Живий. І був Я Мертвий, а ось Я Живий на вічні віки. І маю ключі Я від смерті й аду. 19 Отже, напиши, що ти бачиш, і що є, і що має бути по цьому! 20 Таємниця семи зір, що бачиш ти їх на правиці Моїй, і семи свічників золотих: сім зір, — то Анголи семи Церков, а сім свічників, що ти бачиш, то сім Церков.»
Св. Іван Богослов писав ці рядки в 90—100-х роках нашої ери, коли церква християнська ще не розділилася на дві основні гілки — православ’я та католицизм, і коли її живили сім джерел духу (церков), закладених першими євангелістами. Це було не пізніше 90-х років н.е., тобто на самому початку становлення християнства, одним з ідеологів якого був св. Іван. Тому при читанні всіх семи текстів послань виникає думка, а чи не послання це самого Івана? Адже в кожному наводиться специфічна, притаманна тільки конкретній церкві, проблема. Іван же бачив їх та передбачав, до чого вони можуть призвести.
Але як би там не було, а думка належить Вищій Силі, хоч вона і прийшла в голову Іванові.
Нам, кому довелося пізнати на собі всі лиха апокаліптичних пророцтв, цікаво знати, як закладалося православ’я. Бо тоді можна буде, бодай гіпотетично, простежити прорахунки віри, що спричинилися уже в кінці другого тисячоліття до проростання звірини на православному грунті.
3. У своїх посланнях Ісус Христос звертається до анголів семи церков. Слід розуміти, що це не конкретні духовні особи, котрі правили церквами, а справді анголи. Конкретні-бо особи змінювали один одного на посаді, а відтак несли відповідальність тільки за свій період правління.
Напевне, не варто наводити всі тексти послань, які кожен може прочитати в Біблії, обмежимось тільки зауваженнями (докорами), що їх висловив Ісус Христос кожному з анголів церков.
Сторінки
В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати ««І бачив я звірину...»» автора Савченко В.В. на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Престол Сатани“ на сторінці 1. Приємного читання.