Розділ «ВИСНОВКИ»

Логістична інфраструктура

2. На вибір рішення щодо розміщення ОЛІ впливає велика кількість факторів, а тому останнє має ієрархічну структуру, яка повинна виконуватись бездоганно.

3. Для вибору кращого місця розташування зазвичай використовуються два підходи: підхід, заснований на основі нескінченного числа можливих варіантів і підхід, що враховує реально припустимі варіанти. Перший підхід дозволяє визначити попередньо географічну точку (країну, регіон) доцільного розташування ОЛІ, а другий — дозволяє конкретизувати обрану точку розміщення до вказівки конкретного населеного пункту.

4. Пошук місця розташування ОЛІ повинен бути тісно пов'язаний зі стратегічними планами організації і планами її щодо розвитку логістики.


Вітаємо, ви успішно прочитали книгу!


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «Логістична інфраструктура» автора Сумець О.М. на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „ВИСНОВКИ“ на сторінці 1. Приємного читання.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи