Ви є тут

Камо грядеши


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Камо грядеши » автора Хвильовий Микола у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Памфлети, що увійшли до збірки "Камо Грядеши" стали реакцією і своєрідним відображенням поглядів української інтелігенції на масовізм і "червону просвіту" деяких організацій, які створювали підґрунтя для розвитку обмеженої, провінційної, регресивної української літератури, яка заперечувала будь-яку самобутність, а була лише російською калькою, графоманством. Основний посил памфлетів – це повернення вектору розвитку української літератури до самостійності і незалежності від зовнішніх втручань, зміщення до європейської думки, а не сліпе задоволення партійних потреб через літературу.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи