Ви є тут

Зелена Євангелія


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Зелена Євангелія» автора Антонич Богдан-Ігор у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Незнищенність матерії, мотивом якої пронизана «Книга Лева», тонкою пружною ниткою пронизує і «Зелену Євангелію», в основі котрої лежить уявлення про пан-теїстичність природи. Це – не проста щаслива випадковість.

Деякі вірші зі збірки було опубліковано у пресі ще за життя поета. У відповідь на обурення деяких читачів Антонич вбачав себе такою ж самою частиною природи, як рослини, дерева, тварини. Таке осмислення себе деякі вважають першим проявом багатої поліфонії філософського поетичного досвіду автора, де вищі людські і природні істини велично оспівуються у віршах.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи