Ви є тут

Кайфологія


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Кайфологія» автора Коробчук П.П. у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


«Кайфологія» – найактуальніший зразок сучасної суперякісної поезії. У книзі Павла зібрані найкращі тексти соціального і трансцендентного спрямування останніх трьох років творчості автора. Інтимна, соціальна, субкультурна і екзистенційна лірика усіх настроїв, з-під міцної руки поета. Читачі неодмінно знайдуть потрібні собі емоції, рідну атмосферу переживань і радості.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи