Ви є тут

ПРОГНОСТИЧНА ОЦІНКА 1483 РОКУ


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «ПРОГНОСТИЧНА ОЦІНКА 1483 РОКУ» автора Дрогобич Юрій у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Астрологічний памфлет професора Болонського університету Юрія Дрогобича став першим друкованим твором автора українського походження. Твір має форму астрологічного календаря з передбаченнями автора щодо 1484 року. Кількість примірників книги склала 100 екземплярів, з яких до сьогодення збереглися лише 2, які належать бібліотекам в Ягеллонському і Тюбінґенському університетах.

Юрій Дрогобич подає тезу про можливість пізнання світу: «Хоч і далекі від людей простори неба, та не такі віддалені від розуму людського. Ми знаємо із наслідків про їхні причини, а з цих останніх наслідок пізнаємо». Час спробувати це зробити і нам.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи