Ви є тут

Австро-Руські спомини (1867-1877)


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Австро-Руські спомини (1867-1877) » автора Драгоманов Михайло у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Михайла Драгоманова вважають одним із провідних літературознавців і науковців порубіжжя XIX-XX століть. В "Австро-Руських спогадах" дослідник підіймає специфічну тему відносин із австрійськими русинами, які населяли Галичину, Буковину, Угорщину. У передмові М.Драгоманов припускає, що тексти будуть цікаві для не лише росіянам, а й, насамперед, самим австрійським русичам, бо між провінціями вони нечасто пересікаються одне з одним.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи