Ви є тут

Полюбовний суд (уривок)


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Полюбовний суд (уривок)» автора Менандр у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Уривки античної комедії Менандра, які були знайдені 1905 року на руїнах стародавнього грецького Афродітіополя. Вціліли 670 рядків твору, що складає близько двох третин усього тексту. Українською мовою твір переклав Іван Франко.

Сюжет зав'язується навколо підкинутого немовляти, при якому було знайдено декілька коштовних речей, які б могли допомогти опізнати батьків дитини. Двоє рабів, які знайшли дитину, сперечаються, кому мають дістатися коштовності, проте, не дійшовши згоди, звертаються до "третейського судді". Смікрін впізнає серед приданого немовляти перстень, що належить його гулящому зятеві – Харисієві. У ході розвитку сюжету, де значною мірою розкриті характери усіх героїв комедії, виявляється, що торік, на святкуванні Таврополій Харисій звабив і знечестив дівчину, а потім залишив їй свій перстень і амулет, щоб впізнати дитину, якщо та народиться. Згодом Харисій одружується на Памфілі, яка приховала від нього свою вагітність, а згодом покинула дитину, поклавши у згорток коштовний спадок, що дістався від невідомого батька.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи