Ви є тут

Із секретів поетичної творчості


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Із секретів поетичної творчості» автора Франко Іван у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Іван Франко – автор естетичного трактату "Із секретів поетичної творчості", в якому розкриваються секрети поетичного мистецтва. У першому розділі І. Франко подає інформацію про визначення меж літературної критики. У другому розділі розібране власне поетичне мистецтво та який вплив має підсвідомість на творчий акт. Натхнення повинно працювати у парі із гострим розумом, в результаті співпраці яких формується гарна форма віршованого твору. Третій розділ присвячений чуттю. За уявленням автора, візуальні образи – ключова деталь чуттєвого поетичного твору.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи