Лекція 23. Шкільний підручник з географії
Дефініції підручника й підручника з географії. Функції підручника з географії (інформаційна, спрямовувальна, та, що розвиває, комунікативна, виховна, диференціації навчання, індивідуалізації навчання). Структура підручника з географії (текстовий компонент (навчальний текст), позатекстовий компонент). Першорівневі структурні елементи текстового компонента підручника з географії (основний, додатковий і пояснювальний текст). Форми основного тексту підручника з географії (монологовий, діалоговий, комбінований). Другорівневі структурні елементи додаткового тексту підручника з географії (матеріали: науково-популярні; художньо-літературні; документальні; хрестоматійні). Першорівневі структурні елементи позатекстового компонента підручника з географії (навчальні запитання й завдання, апарат організації засвоєння, апарат орієнтування, ілюстративний матеріал). Другорівневі структурні елементи навчальних запитань і завдань підручника з географії (запитання й завдання: із закріплення знань; із формування інтелектуальних умінь; практичні; проблемні; творчі; контрольні).
Другорівневі структурні елементи апарата організації засвоєння та апарата орієнтування підручника з географії. Другорівневі структурні елементи ілюстративного матеріалу підручника з географії (зображення: образні; понятійні; комбіновані).
Лекція 24. Електронний підручник з географії
КЛЮЧОВІ ПОНЯТТЯ Й ТЕРМІНИ ЗМІСТОВОГО МОДУЛЯ 3
В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «Викладання дидактики географії» автора В.М.Самойленко на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Тема 17. ПІДРУЧНИКИ З ГЕОГРАФІЇ“ на сторінці 1. Приємного читання.