Ви є тут

Страхові послуги


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Страхові послуги» автора Яворська Т.В. у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


У навчальному посібнику розглянуто теоретичні та прак­тичні засади розвитку рийку страхових послуг, вивчено основ­ні умови надання страхових послуг страховими компаніями на сучасному фінансовому ринку. Узагальнено зарубіжний до­свід розвитку страхових послуг з проекцією на українські реалії. Призначено для студентів, аспірантів, викладачів, фінан­систів, бізнесменів, усіх, хто цікавиться сучасними проблемами страхового підприємництва.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи