Ви є тут

Правосуддя: філософське та теоретичне осмислення: колективна монографія


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Правосуддя: філософське та теоретичне осмислення: колективна монографія» автора Колектив авторів у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Проблеми правосуддя, висвітлені у монографії, є одними з найбільш складних та актуальних для української юридичної науки і практики. Складність розв’язання проблем правосуддя зумовлює потребу в переосмисленні засад їх дослідження, пошуку оновлених філософських і теоретичних підходів. Монографія, яка є вступом і запрошенням до цього процесу від колективу молодих українських філософів і теоретиків права з провідних центрів юридичної науки та освіти України, висвітлює проблематику правосуддя на засадах плюралізму наукових і філософських підходів.
Монографія адресована спеціалістам і широкому колу читачів, зацікавить як вчених-юристів, так і практиків, зокрема суддів, студентів-правників, які прагнуть фундаментально осмислити світ права, зокрема правосуддя.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи