Розділ «БЕЗ МАСКИ І МАКІЯЖУ»

Українофобія: «П'ята колона» та її ляльководи

Газета «Рада робітничих депутатів» (№ 1, серпень — вересень 2002 р.) опублікувала програмову статтю під назвою «Чого хочуть комуністи-революціонери України». Це російськомовне видання з українською назвою рясніє закликами до війни, розчленування України, відновлення СССР, репресій, розстрілів і депортацій.

На знакове питання «Хто винен?» комуністи дають однозначну відповідь: незалежність, демократи, націоналісти, зрештою, всі, хто не з ними. На сакраментальне питання «Що робити?» відповідь така (цитую в перекладі на українську): «По-перше, закликати до таємного об'єднання членів КПУ, ВСР, Спілки Радянських Офіцерів, КПРС та інших лівих сил навколо підготовки повстання і створення Рад робітничих, селянських і солдатських депутатів — органів дійсно народної влади, альтернативних буржуйським парламентам.

По-друге, приступити до термінового створення бойових дружин. До складу цих дружин мають входити колишні солдати і офіцери, здатні тримати в руках зброю, які знають дисципліну і військову справу. Здійснити розвідку і збір інформації про місцезнаходження складів зі зброєю, складів НЗ, автобаз.

По-третє, негайно почати розгортання широкої пропаганди й агітації за повстання, закликаючи простий народ до активної участі в створенні бойових дружин і в забезпеченні їх медикаментами і продовольством.

По-четверте, не боятися кримінальної відповідальності й бути готовим до неминучих жертв на цьому шляху. Коли переможе трудовий народ (читай комуністи. — Ред.) — розстрілювати своїх катів робітники будуть безжалісно…»

Все по-ленінському просто і відверто.

Оприлюднена і тактика комуністів — революціонерів щодо заходів опозиції: «Задача чесних комуністів — «перехопити ініціативу у буржуазії і після дострокової відставки президента рухати «демократичний переворот» у напрямку соціалістичної революції». Це означає, що комуністи-революціонери України мають використати кризу верхів і незадоволення низів «для організації переможного повстання».

Слід зазначити, що газета ця офіційно зареєстрована. Де? Звісно ж, у Москві! Там і друкується, туди ж пропонується слати і поштові перекази для підтримки видання…

Наскільки відповідає зміст газети Конституції України мали би розібратися відповідні органи, зокрема СБУ, МВС, прокуратура, але чи будуть зроблені відповідні висновки?


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «Українофобія: «П'ята колона» та її ляльководи» автора Рог Виктор на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „БЕЗ МАСКИ І МАКІЯЖУ“ на сторінці 1. Приємного читання.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи