Розділ «СПРАВЖНЄ ОБЛИЧЧЯ «ПРОГРЕСИВНОГО» СОЦІАЛІЗМУ КОРИЧНЕВЕ»

Українофобія: «П'ята колона» та її ляльководи

«За намі Россія!»

Л.Кайоткіна,

лідер Донецького обкому ПСПУ.

«Украіна — ето даже нє государство»

В. Путін

Інакше як цинічним і брутальним викликом українській спільноті не можна вважати своєрідне «відзначення» 145 річчя з дня смерті Тараса Григоровича Шевченка газетою «Русская правда». Цей рупор так званої «Народної опозиції» Н. Вітренко вирішив «просвітлити» читачів і подати «неспотворений образ» «украинского виршеплета» і «батька мазепинского движения» — Тараса Шевченка.

В 11-му числі це видання помістило писанину якогось Іоанна Чернавіна під назвою «Тарас Шевченко та його релігійно-політичні ідеали».

Гидко переказувати зміст цього пасквіля, нижче гідності полемізувати з негідниками. Немає питань і до авторів чи видавців такої «продукції», є конкретні питання до Прокуратури, СБУ, МВС… Лише щоби читачі мали уявлення про що йдеться, наведу уривок з тексту мовою оригіналу: «…Имя его стало штандартом изменников. Оно треплется на древке разбойничьего знамени. Бандиты, с погромом идущие на Отечество, Иуда, продающий своего Христа австрийским легионам и римскому престолу, Каин, оттачивающий нож на брата, — они укрываются за именем Шевченко, как за бруствером. Они вырезали на своих щитах его стихотворные призывы и проклятия. Они вот уже не одно десятилетие, с его идейной помощью, подкапывают корни огромного Российского дуба… Мы останавливаемся с изумлением перед фигурой человека, обагрившего свою мысль братской кровью родного народа, опорочившего свою душу бессмысленным угождением вкусам неверующих и прелюбодеев. Шевченко — не наш…»

Єдине, з чим не можна не погодитись, то це з тим, що Шевченко дійсно НЕ ВАШ. Не ваш, товариші Вітренко, Марченко, Баулін, Симоненко, Шестаков, Кауров, не ваших щедрих спонсорів та опікунів, хто з піною на вустах намагається очорнити все світле в нашій історії, наввипередки намагаючись якнайбільше прислужитись «московському князю».

До речі, господар-ляльковод навіть не ховається за лаштунки: в цьому ж виданні опубліковано коментар директора так званого Інституту країн СНД, депутата російської держдуми Костянтина Затуліна щодо українських виборів, в якому той відверто стверджує про підтримку Москвою на виборах до Верховної Ради України партій і блоків, які виступають за надання російській мові статусу державної, а зокрема блоку Наталії Вітренко, Партії Регіонів, КПУ. Відповідно не варто й дивуватися, звідки «пролетарсько-православний» блок дістав грубі гроші на далеко не дешеву передвиборчу кампанію. «П’ята колона» щедро фінансувалася і, судячи з розмахів антиукраїнської істерії, розгорнутої в південних та східних регіонах України, фінансується й досі.

Перегортаючи сторінки пропагандистських листків «Народної опозиції», привертає увагу риторика, яка їх заповнює. Прогресивних соціалістів мало переймає соціалізм. Де хоча би натяк на турботу про соціальний захист знедолених в так званих «чотирьох вимогах» Вітренко: єдиний економічний простір, недопущення вступу України в НАТО, державний статус російської мови, підтримка московського православ’я? Головним гаслом стає відверта українофобія, люта ненависть до всього українського. Вони взагалі вважають, що такої нації не було, немає і бути не повинно, а українська державність, це помилка історії, яка буде виправлена. За це й змагаються.

І смішно, і гидко переглядати світлини лідерки цієї «соціалістичної» зграї, коли вона цілує ікону чи присягає на хресті. (Цікаво, чи цілувала вже вона «святий лик» Миколи ІІ «Кривавого», «звєрскі замученого безбожнікамі», чи це ще попереду?) Фарс і фальш. Щира вона, коли топче український прапор, паплюжить нашу державу та її керівництво, оббріхує борців за волю нації, закликає до розколу України. Думаючи, що для неї це мине безкарно, як минало до цього.

Утім… Напевно це таки соціалізм… Тільки не «прогресивний». Націонал-соціалізм. Російський. З усіма витікаючими звідси наслідками.

Наступний розділ:

З ХВОРОЇ ГОЛОВИ НА ЗДОРОВУ


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «Українофобія: «П'ята колона» та її ляльководи» автора Рог Виктор на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „СПРАВЖНЄ ОБЛИЧЧЯ «ПРОГРЕСИВНОГО» СОЦІАЛІЗМУ КОРИЧНЕВЕ“ на сторінці 1. Приємного читання.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи