Розділ «СТАРА «НАДНОВА» ПРИМАРА»

Українофобія: «П'ята колона» та її ляльководи

В час, коли в Україні політики і політикани ламають списи та деруть горлянки «в пошуках кращого майбутнього» нашої держави і пропонують рецепти виходу з кризи, в Москві вже давно вирішили нашу долю.

Плани кремлівських режисерів нещодавно оприлюднило впливове російське видання «Новое время». Заради «створення нової союзної держави» московська влада вирішила «вже сьогодні розпрацьовувати плани можливого розподілу цієї невдалої гео- і етнополітичної конструкції», якою, на їх думку, є Україна.

Безапеляційно стверджуючи, що такої нації як українці «не було, немає і бути не може», українська держава — химера, а мова — вигадка, «турботливий старший брат» великодушно погоджується порятувати нас, нещасних, від «жебрацького незалежного існування» та від «глобалістичних акул Заходу» шляхом безпосередньої і абсолютної інкорпорації до союзної держави — Наднової Росії (СРСР-2).

Стара імперська пісня пропонується на новий лад. «Спочатку Москва всіма засобами і можливими механізмами підтримує федералізацію України. А потім південь і схід відокремлюються, створюючи декілька нових республік. А саме: Кримську, Харківсько-Донецько-Криворізьку, Чорноморську. На заході вони з’єднуються з Придністровською республікою, вже тепер голосуючою за возз’єднання з РФ, — прогнозує автор, аматор «нових геополітичних конструкцій» та «великих месіаністичних ідей». Проте це лише мінімальна програма. Адже який сенс в усіх цих кримських, донецьких, чорноморських та інших «республіках», якщо вони не мають ні політичного, ні економічного, ні національно-культурного сенсу? Та і як «різати по живому єдиний великоруський організм» в час, коли вже ось-ось присвічує візія «Наднової Росії», яка нарешті зможе «запустити національні мегапроекти розвитку та п’ятирічні економічні плани»! Тож надалі слід захопити всю територію України, адже «програми переосвоєння Далекого Сходу, нової урбанізації Серединоросійської рівнини і Південного Сибіру, будівництво транспортних «коридорів розвитку» вимагають маси здорових, сильних і енергійних людей». Ну, а в Крим, на Полтавщину, Київщину, Сумщину, Одещину, Черкаси, напевно замість «маси здорових, сильних і енергійних людей» прибудуть відповідно маси «змучених розбудовою імперії та надмірним вживанням традиційних російських напоїв: браги та одеколону». Вас надихає така «перспектива»?

Ознайомившись з публікацією, вкотре пересвідчуємося, яку огидну і шкідливу підлу роботу виконує в нашій державі комунорегіональна «п’ята колона», наполегливо намагаючись реалізувати сценарій кремлівських ляльководів. На що ж вони сподіваються? На тридцять срібляників? На милість переможця? На безмежну «виваженість, поміркованість і толерантність» українців? Адже відомо, що зрада цінна ворогові, а зрадник — нікому.

Загалом же опус у «Новом Времени» нагадав мені знаменитий «міжгалактичношаховий розвод» Остапом Бендером наївних жителів Васюків. Але Україна не Васюки. Стара, обшарпана жебрацька Росія, напередодні свого остаточного розвалу, ні Україні, ні світові, крім шантажу і погроз «роздути світову пожежу», нічого запропонувати не може. Навколо Москви, білої, червоної чи коричневої, вже не хочуть об’єднуватися не те що сусідні народи, а навіть «пролетарі всіх країн».

Наступний розділ:

ЯК НАМ ОБЛАШТУВАТИ РОСІЮ?


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «Українофобія: «П'ята колона» та її ляльководи» автора Рог Виктор на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „СТАРА «НАДНОВА» ПРИМАРА“ на сторінці 1. Приємного читання.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи