Китайський підприємець для залучення покупців у свій on-line-магазин ювелірних виробів організував в Інтернеті торгівлю вбитими комарами і за два дні заробив на цьому товарі майже 10 тис. дол., повідомляє Ananova.
За словами жителя Шанхая Нінь Наня, блискуча ідея щодо торгівлі мертвими комарами спала йому на думку тоді, коли він розробляв план розкручування свого бізнесу і його вкусив комар.
Свій товар під рекламним слоганом "Натуральні комарі, вбиті людськими руками" Нінь Нань пропонував покупцям по 6 юанів за штуку (трохи менше 1 дол.). Упродовж двох днів після розміщення цього банера на різних форумах в Інтернеті на сайті його магазину зареєстровано 250 тис. хітів, а придбати мертвого комара висловили бажання понад 10 тис. осіб.
Зрозуміло, що досвід торгівлі мертвими комарами стане у пригоді не всім. Швидше за все успіху Нінь Наня сприяла сама оригінальна ідея. Люди хотіли придбати комарів не через якісь раціональні мотиви. Просто подібне звернення вони сприйняли як жарт і активно включилися в гру;
3) авторська стаття (by-liner). Така стаття готується за підписом керівника підприємства або певної, часто впливової особи. Вона може мати характер заяви або роздумів і міркувань. Однак у будь-якому разі вона пишеться від імені автора і є гарним способом висловити свою позицію та розуміння існуючих проблем у суспільстві;
4) описова (інформаційна) стаття. В такій статті подається інформація про певне підприємство та його продукцію, про яку-небудь подію, що відбулася в цій організації. Вона може носити як іміджевий, так і просто інформаційний характер. Це свого роду розширений прес-реліз, виконаний у довільній формі. Наприклад:
Юрій Горбунов вибирає Volvo XC90
В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «PR для менеджерів і маркетолога» автора Примак Т.О. на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Китаєць заробив 10 тисяч доларів на торгівлі вбитими комарами“ на сторінці 1. Приємного читання.