Ви є тут

Сліпий Василіск


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Сліпий Василіск» автора Дяченко С.С. у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


До вашої уваги такий собі the best від Дяченків, де все звичне, - новизна ідей, елегантне втілення і надзвичайна образність. 
Безкомпромісні, водночас ліричні й досить жорстокі тексти: світ одомашених тварин з «Вовчої ситі» і «Останній Дон Кіхот» - вічний герой під іншим кутом зору. Й «Емма і Сфінкс» - чергова спроба Дяченків осягнути найпотаємніше, що може статися в житті кожної людини - кохання. І не сумнівайтесь - попереду ще багато нових проектів. Чекайте!

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи