Розділ «Бакума Микола Золотий маг Книга 1 Зерно»

Золотий маг. Зерно

Золотий маг

Книга 1

Зерно

Людині наснився сон. За прилавком в магазині замість продавця стояв Господь.

— Боже! Це ти?

— Так, Я, — відповів Бог.

— А що у Тебе можна купити?

— Все, — була відповідь.

— Тоді мені б хотілося здоров’я, щастя, любові, успіху та багато грошей.

Бог посміхнувся і пішов за замовленим товаром. Незабаром Він повернувся з невеликою картонною коробочкою.

— Це все?! — вигукнув чоловік.

— Так, — відповів спокійно Бог. — Хіба ти не знав, що у Мене продаються тільки зерна?

Притча

* * *

Думки почали плутатися. Подіяло лікувальне зілля, яке йому дали. Нік насилу озирнувся навкруги. Палату госпіталю магічної Школи наповнювала нічна темрява, що де-не-де розривалася невеликими колами світла від палаючих масляних ламп. Біль у плечі потроху стихав. Поруч з ним, на зсунутих ліжках, лежав поранений демон. Він руками підтримував живіт. На білих бинтах з’явилися червоні плями крові, проте, незважаючи на біль, він про щось голосно сперечався з Хранителем. Нік чув слова, але зрозуміти їх вже не міг. На підлозі, в центрі пентаграми, лежав мертвий маг із розірваним горлом. Як же багато всього сталося! А лише півроку тому про таке Нік міг хіба що прочитати в кумедних фантастичних книжках. Очі злипалися. Зілля вступало в свої права. Втомлений від останніх подій мозок видавав за сон картинки з такого спокійного недалекого минулого.

Наступний розділ:

Глава 1


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «Золотий маг. Зерно» автора Бакума Микола на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Бакума Микола Золотий маг Книга 1 Зерно“ на сторінці 1. Приємного читання.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи