Ви є тут

Чорний екватор


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Чорний екватор» автора Малик Володимир у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


У повісті «Чорний екватор» молодий український письменник В. Малик відтворив один з епізодів боротьби негрів Кенії за свою незалежність — повстання проти англійських колонізаторів, яке відбулося в 1952–1956 рр. і було жорстоко придушене англійськими властями. Тисячі відважних борців за свободу і незалежність своєї країни було розстріляно, замучено, кинуто в тюрми і концтабори. Але боротьба триває, знову наростає народний гнів, готовий вибухнути з ще більшою силою.
Яскраві картини життя і боротьби кенійського народу, його мужність і благородство, змальовані автором, гострий сюжет, насичений захоплюючими і небезпечними пригодами, яких зазнають герої, — все це робить твір цікавим і корисним для наших читачів.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи