Ви є тут

Чумацький шлях (збірник)


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Чумацький шлях (збірник) » автора Малик Володимир у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Письменник Володимир Малик відомий своїм талантом до історико-пригодницьких романів. Один із таких романів – "Чумацький шлях" – присвячений унікальному явищу в українській історії. Твір розповідає про сповнену пригод поїздку чумака Івана Бондара, який шляхом до Крима зустрів Потьомкіна і Катерину Другу, потрапив у полон до татар, втік з нього, поповнив лави чорноморських козаків і воював проти турецьких загарбників.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи